Anna Nordgren oljemålning

Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDGREN, Anna (1847-1916): Pojkporträtt, signerad Anna Nordgren, olja på duk, 64x51 cm

102271

2011-09-21