Potpurriurna Rörstrand
2011-09-21
102276
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd 40 cm
Nagg, skador