Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd 40 cm
Nagg, skador
102276
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här