Potpurriurna Rörstrand

Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd 40 cm

Nagg, skador

102276

2011-09-21