Ernst Zimmermann oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ZIMMERMAN, Ernst Karl Georg (1852-1901): "Gruppenbildnis", olja på duk, 108x154 cm
Kvarlåtenskapstämpel atergo "Nachlass Prof. Ernst Zimmermann München, inköpt på samlingsutställning på Galerie Heinemann München
Krackeleringar
102304
2011-09-24