Ernst Zimmermann oljemålning

Ernst Zimmermann oljemålning
Ernst Zimmermann oljemålning
Ernst Zimmermann oljemålning
Ernst Zimmermann oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ZIMMERMAN, Ernst Karl Georg (1852-1901): "Gruppenbildnis", olja på duk, 108x154 cm
Kvarlåtenskapstämpel atergo "Nachlass Prof. Ernst Zimmermann München, inköpt på samlingsutställning på Galerie Heinemann München

Krackeleringar

102304

2011-09-24