Skåp plåt

Skåp plåt
Skåp plåt
Skåp plåt
Skåp plåt
Skåp plåt
Skåp plåt

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, svart plåt och kromade beslag, 2 delat, glasdörrar, 1930-tal, USA, höjd 171, 84x49 cm

knopp saknas, slitage

102325

2011-09-21