Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, svart plåt och kromade beslag, 2 delat, glasdörrar, 1930-tal, USA, höjd 171, 84x49 cm
knopp saknas, slitage
102325
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här