Skrin alm

Skrin alm
Skrin alm
Skrin alm
Skrin alm

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, alm, med draghantag, 1800-tal, höjd 14 cm, 67x38 cm

Spricka, bruksslitage, skruvar saknas

102327

2011-09-21