Elis Eriksson Collage

Elis Eriksson Collage
Elis Eriksson Collage

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELIS ERIKSSON (1906-2006): Signerad och daterad e.e.1963, collage, 27,5x37,5 cm

102340

2011-09-25