Oljemålningar dam-och herrporträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft)1 par, dam och herrporträtt, 1 märkt atergo CF Meyerheim, olja på duk, 25x18 cm vardera

102357

2011-09-22