Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XV, Tyskland, fanerat med valnöt, förgyllda beslag, höjd 76, 105x54
Smärre fanérskador, renoverat och kompletterat, skivan ej ursprunglig
102387
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här