Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANSSON, Helge (1886-1926): Cagnes Sydfrankrike, signerad o daterad Helge Johansson 1923, olja på duk, 39x46 cm

102396

2011-09-22