Med etsningar av Munch och Zorn
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRUCK, HERMANN, Die Kunst des Radierens, 2:a upplagan, Berlin 1912, etsning Max Liebermann - Edvard Munch - Hermann Struck - Anders Zorn - Paul Baum, litografi Max Slevogt, svart originalpappband
Bandet skadat
102398
2011-09-22