Bord Carl Malmsten

Bord Carl Malmsten
Bord Carl Malmsten
Bord Carl Malmsten
Bord Carl Malmsten
Bord Carl Malmsten
Bord Carl Malmsten

Klubbat för:

20 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BORD, Carl Malmsten, Bodafors, 1920-tal, björk och jakaranda, sargen med klassicerande intarsiabård, brännmärkt SMF, höjd 70, 90x90 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre slitage

102404

2011-09-22