Klubbat för:
20 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BORD, Carl Malmsten, Bodafors, 1920-tal, björk och jakaranda, sargen med klassicerande intarsiabård, brännmärkt SMF, höjd 70, 90x90 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre slitage
102404
2011-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner