Fiskarbänk/väska 1900-tal
Valmis
2011-09-20
102429
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
FISKARBÄNK/VÄSKA, 1900-talets första del, 43x38
Slitage, fläckar