Fiskarbänk/väska 1900-tal

Fiskarbänk/väska 1900-tal
Fiskarbänk/väska 1900-tal
Fiskarbänk/väska 1900-tal
Fiskarbänk/väska 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

FISKARBÄNK/VÄSKA, 1900-talets första del, 43x38

Slitage, fläckar

102429

2011-09-20