Blomlåda i nyrokoko

Blomlåda i nyrokoko
Blomlåda i nyrokoko
Blomlåda i nyrokoko
Blomlåda i nyrokoko

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMLÅDA, nyrokoko, förgylld, invändig plåtinsats, höjd 35, 103x36 cm

Bruksslitage

102438

2011-09-22