Fat kantonporslin Kina
Valmis
2011-09-23
102450
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
FAT, kantonporslin, Kina, 1800-tal, diameter 48 cm, spricka, nagg