Ask med lock i trä

Ask med lock i trä
Ask med lock i trä
Ask med lock i trä
Ask med lock i trä
Ask med lock i trä
Ask med lock i trä

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK med LOCK och inredning, trä med pärlemorinläggningar, 1800-tal, diameter 28 cm

Skador av torkning

102458

2011-09-26