WK Blacklock akvarell

WK Blacklock akvarell
WK Blacklock akvarell
WK Blacklock akvarell
WK Blacklock akvarell
WK Blacklock akvarell
WK Blacklock akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BLACKLOCK, William Kay (1872-1924): Interiör med gubbe och collie, signerad W Kay Blacklock, akvarell, 22x29 cm

102483

2011-09-22