Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ISANDER, Gustaf, (1863-1929): 2 st, Stortorget, vinternatt, 1919 resp Stortorget, Sommardag, 1921, signerade 17/200, resp. onr, etsningar, 19x23,5 cm vardera
Något fläckade och gulnade
102488
2011-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här