Gustaf Isander etsningar

Gustaf Isander etsningar
Gustaf Isander etsningar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISANDER, Gustaf, (1863-1929): 2 st, Stortorget, vinternatt, 1919 resp Stortorget, Sommardag, 1921, signerade 17/200, resp. onr, etsningar, 19x23,5 cm vardera

Något fläckade och gulnade

102488

2011-09-22