Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MERMOD FRERES, herrfickur, omkring 1910-tal, ankargång, savonettboett av guld 14 k, monogram KW, diameter 53 mm
Kantbucklor, smärre slitage
102520
2011-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här