Olof Benander oljemålning

Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENANDER, Olof, (1900-tal): S:t Göran och draken, signerad O. Benander 1954, olja på duk, 50x48 cm

102521

2011-09-23