Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEELAND, herrfickur, omkring 1910-tal, ankargång, guillocherad boett av guld 18 k med kartusch, diameter 49 mm, KEDJA, doublé
Smärre slitage och bucklor
102522
2011-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här