Albert Engström akvarell

Albert Engström akvarell
Albert Engström akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Blommor i vas, signerad med ded, akvarell, 24x25 cm

102545

2011-09-21