Buffet New York

Buffet New York
Buffet New York

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BUFFET, Bernhard (1928-1999): Stadsmotiv, signerad och daterad i plåten 58, märkt c.d.j., litografi, delvis handkolorerad, 44x93 cm

102583

2011-09-23