Stekfat fat i par Kina

Stekfat fat i par Kina
Stekfat fat i par Kina
Stekfat fat i par Kina
Stekfat fat i par Kina
Stekfat fat i par Kina
Stekfat fat i par Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, FAT, 1 par , 1800-tal imaridekor, 22x30 resp diameter 25 cm

Nagg

102587

2011-09-23