Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSHÄST MED VAGN, DOCKA, Shirley Temple, HUND, keramik, märkt CS
Skador och lagningar
102596
2011-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här