Sixten Wahlgren stilleben olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLGREN, Sixten (1903-76): Stilleben, signerad S. Wahlgren -34, olja på pannå, 43x45 cm

102643

2011-09-25