Harald Sallberg grafik

Harald Sallberg grafik
Harald Sallberg grafik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963), 13 st., samling grafiska blad, signerade etsningar o träsnitt, varierande format

102644

2011-09-23