Meissen figurgrupp

Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp
Meissen figurgrupp

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FIGURGRUPP, Meissen, figurgrupp, märkt Meissen samt A 29, höjd 21 cm

Nagg och lagningar

102650

2011-09-24