Carl Eldh brons

Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons
Carl Eldh brons

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELDH, Carl (1873-1954): Brita - liten flicka
signerad och daterad 1908, patinerad brons, höjd 21 cm

102700

2011-09-25