Halvar Frisendahl skulptur

Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): "Sorg", signerad och daterad Halvar Friesendahl 1917, patinerad metall, höjd 10,5 cm

102702

2011-09-23