Dekorativ tavla

Dekorativ tavla
Dekorativ tavla

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DEKORATIV TAVLA, 17/1800-tal, motiv föreställande fågel på grenverk, akvarell på papper, collage av polykroma fjädrar, 23x30 cm

Obetydlig pappersskada

102705

2011-09-23