Mortel i kalksten

Mortel i kalksten
Mortel i kalksten
Mortel i kalksten
Mortel i kalksten

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTEL med stöt, 1700/1800-tal, oktagonal, sk. Borghamnsmortel, kalksten med dekor, höjd 15 cm

Nagg

102728

2011-09-23