Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 1911, olja på duk, 60x46 cm
Smärre tryckskada på duken
102749
2011-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här