Gerda Roosval Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 1911, olja på duk, 60x46 cm

Smärre tryckskada på duken

102749

2011-09-24