Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift Ryssland, förgylld och patinerad brons, kupa av glas, höjd 66 cm
Ursprungligen fotogenlampa
102800
2011-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här