Lennart Jirlow "Bonjour Madame, bonjour monseiur"

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Bonjour Madame, bonjour monsieur, signerad L. Jirlow 61/310, färglitografi, 38x46 cm

102812

2011-09-24