Rysk ikon

Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon
Rysk ikon

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Ryssland, Maria med barnet, silverrissa med moskvastämplar 1878, mästarstämpel IZ, 31x26,5 cm

Målningen med skador

102821

2011-09-24