Nils Möllerberg terracotta

Nils Möllerberg terracotta
Nils Möllerberg terracotta
Nils Möllerberg terracotta
Nils Möllerberg terracotta
Nils Möllerberg terracotta
Nils Möllerberg terracotta

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÖLLERBERG, Nils (1892-1954): "Livsglädje", signerad N Möllenberg, terracotta, höjd 63 cm, längd 42 cm

Fotnagg, fläckar

102822

2011-09-24