Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLA, MÄSSHAKE, del av, 1700/1800-tal, siden, båda med ymniga broderier delvis i metalltråd, delvis i silke, stolans längd 226 cm, del av mässhake 120x82 cm
Skador
102829
2011-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här