Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DARDEL, Fritz von (1817-1901): "...klippning på..den 3 april 1838", signerad och daterad Fritz v Dardel, tuschlavering på papper, 12x28 cm
102831
2011-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här