Fritz von Dardel tuschlavering

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DARDEL, Fritz von (1817-1901): "...klippning på..den 3 april 1838", signerad och daterad Fritz v Dardel, tuschlavering på papper, 12x28 cm

102831

2011-09-24