Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BONAD, Halland, Johannes Nilsson (1757-1827): Breared, målad på väv, motiv föreställande "Yttersta dagen", 79x232 cm
Proveniens: Hövdinge, Flen
Skador och slitage
102854
2011-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här