Tazzor porslin
2011-09-24
102855
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAZZOR, 1 par, empire, 1800-tal, Frankrike, diameter 21,5 cm
Obetydlig slitage