Tazzor porslin

Tazzor porslin
Tazzor porslin
Tazzor porslin
Tazzor porslin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAZZOR, 1 par, empire, 1800-tal, Frankrike, diameter 21,5 cm

Obetydlig slitage

102855

2011-09-24