Fat tekök porslin

Fat tekök porslin
Fat tekök porslin
Fat tekök porslin
Fat tekök porslin
Fat tekök porslin
Fat tekök porslin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, med hänkel, 1800-tal, porslin, förgylld dekor, längd 27, TEKÖK, förgylld dekor, höjd 20 cm

Teköket med stjärnspricka

102884

2011-09-25