Bengt-Göran Karlsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Bengt-Göran (född 1954): "I dansen", signerad BG Karlsson, utförd 2011, olja på duk, 50x40 cm

102897

2011-09-25