Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Hamnmotiv med vy mot Kullen, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 35x49 cm

102902

2011-09-25