Olof Jonas Grafström oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFSTRÖM Olof Jonas (1855-1933): Fjord, signerad J O Grafström 1880, olja pannå, 15x28,5 cm: skador, färgbortfall

ytskador och färgbortfall

102903

2011-09-25