Michael Kessler oljemålning

Michael Kessler oljemålning
Michael Kessler oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KESSLER, Michael (USA, född 1954): "Bleeding heart" signerad och daterad a tergo Michael Kessler 1985, olja på pannå, 51x40 cm

102952

2011-09-25