Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KESSLER, Michael (USA, född 1954): "Bleeding heart" signerad och daterad a tergo Michael Kessler 1985, olja på pannå, 51x40 cm
102952
2011-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här