Jonathan Borofsky komposition

Jonathan Borofsky komposition
Jonathan Borofsky komposition

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOROFSKY, Jonathan (USA född 1942): 2953965, signerad och numrerad 20/35, färglitografi, bladstorlek 63x53,5 cm

102953

2011-09-25