Sybord masurbjörk

Sybord masurbjörk
Sybord masurbjörk

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYBORD, 1800-tal, masurbjörk, lyrfot, höjd 76

Bruksslitage, nyckel saknas

102958

2011-09-25