Religiösa skulpturer

Religiösa skulpturer
Religiösa skulpturer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIGIÖSA SKULPTURER, trä, 17/1800-tal, höjd 15-30 cm

Poröst trä, skador, lagningar

102969

2011-09-25