Akvarell 1800-tal

Akvarell 1800-tal
Akvarell 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal) "Dunbar castle", otydligt signerad samt monogramsignerad EJS (Stanley) 1856, akvarell, 30x46 cm

102970

2011-09-25